Straż Miejska w Toruniu - strazmiejska.sam3.pl

top news port mstr galp mult
naglowek.jpg 0eeca0b399918b8b96f9a7191376aacc
Nagrodzeni za bezpieczeństwo
Opublikowano: 30-11-2017, Jarosław Paralusz, , Ilość wyświetleń: 695

W dniu 30 listopada 2017 roku w siedzibie Urzędu Miasta Torunia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod nazwą "Bezpieczne 2KÓŁKA". Przedsięwzięcie, którego celem było propagowanie bezpiecznej jazdy na rowerze, zachęcanie do rodzinnych wycieczek rowerowych, a także promowanie używania elementów odblaskowych, zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Torunia, Straż Miejską w Toruniu i Komendę Miejską Policji w Toruniu. Fotograficzne zmagania skierowane były do wszystkich sympatyków rowerowej jazdy. Zdjęcia można było nadsyłać w dwóch kategoriach tematycznych:

•    „Mama, Tata, Ja i rower” dla autorów zdjęć w wieku do 16 roku życia.

•    „Świecimy przykładem” dla autorów zdjęć w wieku powyżej 16 roku życia.

Na uczestników konkursu czekały fantastyczne nagrody: rowery, kamera sportowa, nawigacja GPS rowerowa, liczniki rowerowe i plecaki. Łącznie przyznano sześć nagród głównych oraz dwa wyróżnienia.  Zwycięzcą w kategorii „Mama, tata, ja i rower” został Jan Pacuk, natomiast w kategorii „Świecimy przykładem” I miejsce zajęła Anna Ostrowska.

Konkurs był jednym z elementów akcji profilaktyczno-edukacyjnej pod tą samą nazwą, która ma zwracać uwagę na odpowiednie zachowania rowerzystów, a także innych uczestników ruchu drogowego wobec osób poruszających się na rowerach.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się