Straż Miejska w Toruniu - strazmiejska.sam3.pl

top news port mstr galp mult
naglowek.jpg bc3aa486d93a08caa6314167118e9950
Patrol Eko Straży Miejskiej w Toruniu będzie miał nowy pojazd
Opublikowano: 30-07-2018, Adam Kowalski, , Ilość wyświetleń: 531

Budżet partycypacyjny na rok 2019 wchodzi w etap realizacji. Mieszkańcy Torunia, a było ich prawie trzynaście tysięcy, podjęli decyzje co do wyboru sześćdziesięciu siedmiu projektów, w tym dziewięciu, które mają charakter ogólnomiejski. Pozostałe zostaną zrealizowane w trzynastu osiedlach. 25 lipca 2018 roku w Urzędzie Miasta Torunia ogłoszono wyniki tegorocznego głosowania.

W tegorocznej edycji do rywalizacji o środki z budżetu partycypacyjnego przystąpił Patrol Eko Straży Miejskiej w Toruniu. Bardzo miło nam zakomunikować, że na projekt "Zakup specjalistycznego pojazdu dla ratowania zwierząt" zagłosowało aż 2572 osób co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca wśród projektów ogólnomiejskich. Dzięki temu Patrol Eko otrzyma specjalistyczny samochód wraz z osprzętem.

Pragniemy podziękować wszystkim ludziom, którym nieobojętny jest los zwierząt i którzy wspierali nas w realizacji projektu "Zakup specjalistycznego pojazdu dla ratowania zwierząt" w VI edycji budżetu partycypacyjnego na rok 2019. Wyrażamy ogromną wdzięczność w imieniu swoim oraz wszystkich zwierząt, którym ten pojazd będzie służył. To dzięki Waszej wrażliwości na los zwierząt będziemy mogli udzielać im niezbędnej pomocy.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się