Straż Miejska w Toruniu - strazmiejska.sam3.pl

top news port mstr galp mult
naglowek.jpg cac56895a4c302a37bfae19125246839
Mediator sądowy w szkole
Opublikowano: 26-04-2018, Jarosław Paralusz, , Ilość wyświetleń: 438

Ponad 50 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Toruniu wzięło udziału w szkoleniu z zakresu mediacji. Zajęcia z pedagogami odbyły się 25 kwietnia 2018 roku.

Głównym celem szkolenia było upowszechnienie wśród nauczycieli wiedzy na temat mediacji oraz wskazanie obszarów sporów do zastosowania jej w szkole. Podczas zajęć uczestnicy poznali zalety i korzyści płynące z mediacji. Uzyskali również informację jak troszczyć się o właściwą komunikację w szkolnej społeczności oraz czy warto na stałe wprowadzić zasadę rozwiązywania konfliktów drogą mediacji.

Zajęcia poprowadziła Hanna Giełdon-Szramowska – funkcjonariuszka Straży Miejskiej w Toruniu, specjalistka ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie/mediator sądowy. Absolwentka Studium przeciwdziałania przemocy w rodzinie realizowanego przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie, studiów podyplomowych w WSB w Toruniu z zakresu „Negocjacji i Mediacji w Biznesie” oraz wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu mediacji.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się