Straż Miejska w Toruniu - strazmiejska.sam3.pl

top news port mstr galp mult
naglowek.jpg aedded7c6e726baf13e7ce9bdd927912
Nota Prawna
Opublikowano: 03-08-2015, Mirosław Bartulewicz,

Nota prawna dotycząca internetowego serwisu informacyjnego Straży Miejskiej w Toruniu , publikowanego pod adresem: www.strazmiejska.torun.pl

Serwis informacyjny został przygotowany na zlecenie Straży Miejskiej w Toruniu , zwanej dalej SM.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

Żadna informacja zamieszczona w serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

SM nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczonych w serwisie informacji , w szczególności za skutki decyzji podjętych przez użytkownika serwisu w oparciu o informacje w nim zawarte.

SM zastrzega sobie możliwość nieodpłatnego powielania, wykorzystywania i dystrybucji przekazanych przez użytkowników serwisu uwag, komentarzy i sugestii, technologii i know - how dotyczących informacji zawartych w serwisie.

SM nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji zamieszczonych w serwisie bez jej zgody i uzgodnień oraz za informacje prezentowane w serwisach oraz na stronach internetowych, do których odsyła serwis SM.

Kopiowanie, publikowanie treści zawartych w serwisie możliwe jest pod warunkiem podania źródła informacji. Zawartość serwisu internetowego stanowi własność intelektualną chronioną na zasadach ustalonych w przepisach ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U.z 2000r.Nr 80, poz. 904 ze zm.)

Używanie nazwy domeny serwisu SM ( www.strazmiejska.torun.pl) nie wymaga zgody SM.

SM nie ponosi odpowiedzialności za szkody związane z utratą danych, uszkodzeniem lub zniszczeniem sprzętu lub innych wartości materialnych lub niematerialnych, powstałe na skutek korzystania z serwisu.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się