Funkcjonariusze z Eko-patrolu Straży Miejskiej w Toruniu udzielili pomocy kotkowi, który utknął w nadkolu samochodu. Około godziny 19-tej, 2 lipca 2016 roku strażnicy udali się na ulicę Fałata w Toruniu, gdzie utknął kot w karoserii pojazdu. Na miejscu funkcjonariusze zmuszeni byli do częściowego demontażu nadkola pojazdu, aby uwolnić małego dachowca. Ocalony kot wrócił do matki, która przyglądała się akcji ratunkowej municypalnych.
Kot automobilista
Archiwum











