Funkcjonariusze z Grupy Interwencyjnej Straży Miejskiej w Toruniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do tira. Do zdarzenia doszło nad ranem w dniu 21 lipca 2016 roku. Około godziny 4.35 strażnicy otrzymali informację, że na ulicy Wielki Rów doszło do włamania. Według zeznań kierowcy dwóch nieznanych mężczyzn wybiegło z naczepy jego pojazdu. Municypalni rozpoczęli poszukiwania sprawców. Podczas penetracji terenu szybko zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Podejrzany na widok patrolu ruszył do ucieczki i próbował ukryć się na zapleczu jednego z barów. Mimo podjętego wysiłku uciekinier został złapany i przekazany w ręce Policji. 19 –latek przyznał się do winy, ponadto został również rozpoznany przez kierowcę tira. Teraz policja ustala czy oprócz włamania doszło także do kradzieży.
Strażnicy złapali nocnego włamywacza
Archiwum











